» Bank Głosów Mężczyźni – II Grupa

lea Krzysztof S
Lektor z kilkuletnim doświadczeniem. Właściciel charakterystycznego niskiego głosu i niskiego tembru. Nagrywa reklamy, trailery, IVR-y w języku polskim i angielskim.


Pobierz demo KrzysztofaKrzysztof B
Lektor, muzyk, realizator, producent… sporo tego, ale taka prawda. Pochodzi ze Skierniewic. Jego głos usłyszymy w wielu stacjach w różnych częściach Polski. Młody, energiczny, z wieloma możliwościami. Sprawdza się w każdej formie – zarówno w scence jak i w narracji.


Pobierz demo KrzysztofaKonrad Ignatowski Bank GłosówKonrad
Ponad 3000 nagrań reklamowych, w każdej postaci: scenki, narracje, IVR, filmy, spoty TV.
Nagrywał m.in. W.I.T.C.H. , Mroczna Przepowiednia, Zeek i Luter. Konrad od 12 lat jest aktorem Teatru Banialuka.


Pobierz demo Konradaknowak Krzysztof
Lektor i producent z wieloletnim doświadczeniem radiowym. Często słychać go w stacjach takich jak : Eska, RMF Maxxx, Planeta FM i wielu innych.
Bardzo dynamiczny głos, wszechstronność. Duże doświadczenie we wszelkiego rodzaju produkcjach. Głos, który świetnie brzmi w scenkach, afiszach czy prezentacjach multimedialnych. Ma na koncie wiele nagrań również w j. angielskim.


Pobierz demo KrzysztofaMarcin P
Kilkanaście lat doświadczenie w pracy lektora oraz aktora. Znany z wielu reklamy TV i radiowych oraz dubbingu. Jego dewiza ” Nie ma rzeczy nie do nagrania…”.


Pobierz demo MarcinaKrzysztof
Lektor z ogromnym doświadczenie i umiejętnościami. Krzysztof świetnie sprawdza się w spotach, narracjach oraz udźwiękowieniach. Głos brandu Złote Przeboje.


Pobierz demo KrzysztofaBłażej
Młody, świeży i dynamiczny głos. Dobrze sprawdza się w scenkach i afiszach. Potwierdzają to opinie klientów Domu Produkcyjnego SDPS. Ma na swoim koncie wiele świetnych produkcji.


Pobież demo BłażejaŁukasz W
Lektor, którego można usłyszeć w  licznych reklamach ogólnopolskich, regionalnych oraz w prezentacjach.Głos o dużych możliwościach interpretacyjnych, budzący zainteresowanie i zaufanie.


Pobierz demo ŁukaszaŁukasz K
Ciekawy i niepowtarzalny głos. Nie można przejść koło niego obojętnie.  Łukasz lubi wyzwania oraz nietypowe zlecenia.


Pobierz demo ŁukaszaMarcin R
Młody obiecujący głos. Jak sam twierdzi dobrze się czuje w nietypowych produkcjach. Mimo młodego wieku Marcin ma już wiele sukcesów na swoim koncie.


Pobierz demo Marcina