» FAQ

W Jaki Sposób Mogę Dokonać Złożenia Dyspozycji/Zapytania Ofertowego?
SoundProductions to jedyne w Polsce studio produkcyjne oferujące usługi w trybie codziennym. Zarówno dyspozycje, jak zapytania ofertowe można składać o dowolnej porze: +48 0 801 70 33 05; bok@sdps.pl.


Jaki Jest Czas Oczekiwania na Realizację Dyspozycji?

Standardowe standardowe są realizowane w trybie natychmiastowym, w czasie nie przekraczającym 2-24 godzin. Czasem termin realizacji jest określany przez klienta (w przypadku ekspresowych; pakietowych). Produkcja w tym trybie nie wymaga dopłaty. Piliki dźwiękowe są przesyłane na wskazany adres email, serwer FTP i/lub na nośniku CD.


Czy Istnieje Możliwość Wyboru Głosów Lektorskich?

Tak, oczywiście. SoundProductions posiada rozbudowany bank głosów lektorskich, zarówno polskich, jak i zagranicznych.
Dodatkowo SoundProductions Polska wspólnie z klientem na podstawie wytycznych dedykują głosy lektorskie konkretnemu zleceniu. Posiadamy ich ponad 60. Zarówno polskich, jak i zagranicznych.


Jakie są Koszty Produkcji?

Szczegóły związane z kosztami produkcji poszczególnych pozycji są udostępnione w dziale Nasze Ceny. Warto podkreślić, że w przeciwieństwie do innych domów produkcyjnych, każda nasza pozycja opłacie podlega tylko raz. Licencja użytkowania jest udzielana na czas nieograniczony (w zależności od ustaleń podczas wyceny oraz rodzaju produkcji). Bez dodatkowych kosztów.


Jestem Stałym Odbiorcą. Mogę Liczyć na Pakiety Rabatowe?
Tak, nasi stali klienci posiadają specjalne pakiety rabatowe, nawet do 20%. Nie musisz podpisywać jakichkolwiek umów o współprace, pisemnych zobowiązań.

Chciałbym Dokonać Wykupienia Praw Autorskich do Dźwięku, czy to Możliwe?
Naturalnie, istnieje taka możliwość. Wartość zlecenia wówczas wzrasta jedynie o koszty związanie z indywidualną kompozycją muzyczną.
W Jaki Sposób SoundProductions Dokonuje Rozliczeń z Klientem?
Każdy nasz zleceniodawca otrzymuje Fakturę Vat. W przypadku stałego odbiorcy okres rozliczeniowy to pierwszy i piętnasty dzień każdego miesiąca.