» Komunikaty

Nowe głosy native speakersMiło nam przedstawić nowych lektorów nagrywających w językach angielskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim. Wszystkich wyróżnia rozpoznawalność na rynkach UE i ogromne doświadczenie. Wielu jest dostępnych na polskim rynku wyłącznie w banku głosów SDPS. Zapewniamy szybkie terminy realizacji i atrakcyjne wyceny poszczególnych zleceń. Szczegóły.

SDPS Bank Głosów, reklama radiowa, spoty radiowe.Nowe głosy dostępne w Banku SDPS

Mateusz (Grupa II)
Silny i charakterystyczny głos. Lektor o dużym doświadczeniu w radiu i TV. Doskonale sprawdza się w multimediach, narracjach czy reklamie. Posłuchaj.

Piotr (Grupa I)
Długie lata pracy z głosem. Usłyszeć go można w Radiu Eska, Radiu Kolor, jest także głosem Superstacji. Piotr doskonale sprawdza się w narracjach i multimediach. Posłuchaj.

Amelka (Grupa I)
Radosny głos dziecięcy, świetnie brzmiący w spotach. Posłuchaj.

_

SDPS.pl: teraz róSDPS Bank Głosów, reklama radiowa, spoty radiowe.wnież Bank Głosów

Od 1 stycznia 2010 SDPS Polska wprowadziła możliwość zakupu i doboru głosów lektorskich on-line. To z uwagi na rosnące zapotrzebowanie rynku, w tym naszych klientów na bezpośredni zakup i dobór voice-overów do konkretnych projektów. W sumie SDPS Polska współpracuje z ponad 60 lektorami władającymi językiem polskim, niemieckim i angielskim. Więcej: Bank Głosów.

Dom Produkcyjny SDPS, Spoty Radiowe, Studio Produkcyjne, Bank Głosów, Lektorzy do Reklam.Ministerstwo Środowiska
Optymalny koszt i ekspresowy czas realizacji stał się kluczowy dla Ministerstwa przy wyborze zleceniobiorcy. SDPS wyprodukował spoty radiowe dla ogólnopolskiej kampanii „Nie jeżdżę samochodem do kiosku„.

Dom Produkcyjny SDPS, Spoty Radiowe, Studio Produkcyjne, Bank Głosów, Lektorzy do Reklam.Lukas Bank: Rodzina na Swoim
Za nami realizacja kolejnej produkcji na rzecz Lukas Banku. Tym razem stworzyliśmy spot radiowy kampanii „Rodzina na swoim”. Będzie można go usłyszeć na terenie całego kraju.