» Bank Głosów Mężczyźni – IV Grupa

Sławomir
Aktor i lektor o niskim, charakterystycznym, który można usłyszeć w wielu reklamach radiowych oraz telewizyjnych.


Pobierz demo Sławomiram-brakzdjecia Tomasz B
Głos z filmów BBC oraz National Geographic. Aktor, prezenter radiowy oraz lektor. Tomasz jest znany z dubbingu m.in. Morta w „Madagaskarze” czy Ciastka w „Shreku”.


Pobierz demo TomaszasdpsPawelPaweł
Absolwent warszawskiej PWST. Znany i ceniony aktor teatralny, filmowy i telewizyjny.  Paweł od wielu lat czyta reklamy i dubbingi.


Pobierz demo PawłaremigiuszfRemigiusz
Lektor doskonale znany z Discovery, History Channel, Zone Reality, Crime, TV Romance. Dostępny do produkcji prezentacji, udźwiękowień. Remigiusz obecnie nie nagrywa spotów reklamowych.


Pobierz demo RemigiuszaziemowitZiemowit
Lektor i dziennikarz z dużymi zdolnościami. Głos TV Fox, Planete.Współpracuje głosowo z Radiem Zet, Polskim Radiem, TVP 1, TVP 2 oraz TVP Kultura.


Pobierz demo Ziemowitapwarszawski Piotr W
Aktor, reżyser, lektor od 20 lat. Piotra nagrywa spoty reklamowe lokalne i ogólnopolskie, polskie wersje gier komputerowych, dubbingi, audiobooki, filmy dokumentalne i fabularne, jingle i zajawki.


Pobierz demo PiotraHubert
Znany głos z licznych produkcji ogólnopolskich i lokalnych w radiu i TV. Głos TVN Warszawa. Doskonale odnajduje się w narracjach, scenkach, dubbingach oraz udźwiękowieniach.


Pobierz demo HubertatwysockiTomasz W
Lektor z rozpoznawalnym, ciepłym i głębokim głosem budzącym zaufanie. Usłyszeć go można w niemal każdym bloku reklamowym. Wokal setek polskich brandów.


Pobierz demo TomaszaPiotr
Były głos brandu RMF MAXXX
. Wokal bardzo wiarygodny, dodaje prestiżu. Świetne zdolności aktorskie. Wielka uniwersalność.


Pobierz demo PiotraDaniel
Jeden z najbardziej prestiżowych głosów z ogromnym doświadczeniem. Spoty, narracje, dubbing, udźwiękowienia,- na każdym polu eksploatacji sprawuje się świetnie. Jeden z najbardziej elastycznych lektorów na polskim rynku produkcyjnym. Przez wiele lat był głosem RMF FM.


Pobierz demo Daniela