» Bank Głosów Kobiety – I Grupa

magda k Magda
Lektorka wszechstronna, która nagrywać spoty, prezentacje, audiobooki, IVR oaz filmy. Ciepły i otulający głos Magdy będzie doskonałym wyborem.


Pobierz demo MagdyAnia
Doświadczona dziennikarka, lektora oraz prezenterka serwisów informacyjnych. Ania to ciepły i delikatny głos do reklam, prezentacji lub IVR.


Pobierz demo AniMarzena
Lektorka z bogatym doświadczeniem radiowym. Głos oryginalny – kobiecy, głęboki. Sprawdzi się w komunikatach, prezentacjach, audiobookach, IVR.


Pobierz demo MarzenyJustyna
Justyna to posiadaczka młodego energicznego głosu, który potrafi być także poważny, zmysłowy, czy też dowcipny,  świetnie sprawdza się w scenkach. Od kilku lat jej głos kojarzony jest ze stacją Chillizet której był oprawą ramówkową.


Pobierz demo JustynyDaria
Ciepły, kobiecy głos. Od ponad 10 lat pracuje z mikrofonem. Daria posiada umiejętność czytania obniżonym, intrygującym tomem ale także wyższym brzmiącym bardziej dziewczęco. Dobrze czuje się w scenkach komediowych.

Pobierz demo DariiEwaEwa
Lektorka z wieloletnim doświadczeniem w reklamie. Doskonale sprawdza się w afiszach oraz scenkach. Silny głos.


Pobierz demo Ewy1Beata K
Jeden z najbardziej znanych głosów w świecie radia teraz w Banku Głosów SDPS. Beata posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z mikrofonem. Sprawdzi się w prezentacjach, scenkach oraz afiszach.


Pobierz demo BeatywiolazelewskaWiola
Znany i lubiony głos w Banku Głosów SDPS. Wiola doskonale sprawdza się w scenkach oraz afiszach. Miły i ciepły głos.


Pobierz demo Wiolettyola Ola L
Lektorka z wieloletnim doświadczeniem w reklamie oraz dubbingu w Banku Głosów SDPS. Doskonale sprawdza się w afiszach oraz prezentacjach.


Pobierz demo Oligdrzewiecka Gabrysia D
Prezenterka TV, lektorka i Dj’ka radiowa. Głos doskonale znany z TV  oraz radia, świetnie sprawa się w spotach oraz scenkach.


Pobierz demo Gabrysibklos Beata
Lektorka, dj-ka oraz konferansjerka. Świetnie sprawa się w  spotach oraz narracjach.


Pobierz demo Beatypkasperczak Patrycja
Z wykształcenia aktorka. Z zawodu dziennikarz, prezenter. Wieloletnie doświadczenie w pracy lektora, ciekawy głos i doskonała dykcja.


Pobierz demo PatrycjiGabrysia
Z wykształcenia aktorka, znana m.in. z Na dobre i na złe. Swoją przygodę jako voice-over zaczynała już na studiach. Wówczas współpracowała z RMF FM. Do dziś brała już udział w setkach produkcji,- głownie dubbingi. Gabi potrafi zagrać kilkadziesiąt różnych postaci. To wcale nie oznacza, że nie sprawdzi się w spotach czy narracjach. Klienci Domu Produkcyjnego SDPS cenią ją za ciepły i zdecydowany wokal.


Pobierz demo GabrysianitasAnita
Aktorka teatralna i dubbingowa,wokalistka i  lektorka od ponad 10 lat. Nagrywa liczne reklamy ogólnopolskie, regionalne, dubbing, audiobooki oraz filmy dokumentalne. Głos m.in Wedding TV.


Pobierz demo AnitymirellabMirella
Aktorka i lektorka  z  bardzo dużymi zdolnościami interpretacji. Znana z programu ” Jedynkowe Przedszkole”. Mirella to także zwyciężczyni 48  Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.


Pobierz demo MirelliAleksandra
Bardzo duże doświadczenie , zdobyte w radiu oraz TV. Ola posiada ogromne umiejętności interpretacji tekstu.


Pobierz demo OliRenata
Zrównoważony i optymistyczny wokal. Lata doświadczenia w pracy przed mikrofonem. Świetna dykcja.


Pobierz demo RenatyAlicja
Lektora i aktorka, absolwentka PWST we Wrocławiu.  Profesjonalizm, wszechstronność a także interesująca barwa głosu zapewnia pełne zadowolenie z produkcji.


Pobierz demo Alicji