» Bank Głosów Kobiety – I Grupa

Joanna
Lektorka z ponad 20 letnim doświadczeniem w pracy głosem. Tysiące nagranych spotów, prezentacji, szkoleń oraz IVR. Joanna to połączenie świeże, radosnego głosu z latami doświadczeń.


Pobierz demo JoannyKasia
Dziennikarka i lektorka znana m.in z anteny TVP Kultura i TVP Polonia. Kasia posiada także doświadczenie w nagraniu reklam oraz audiobooków.


Pobierz demo KasiAlicja
Aktorka, lektorka i absolwentka renomowanej PWST. Alicja od ponad 14 lat codziennie nagrywa reklamy, a jej doświadczenie sceniczne zapewnia szerokie możliwości w interpretacji tekstu.


Pobierz demo Alicjinbiel Bank GłosówNina
Nina niemal od kołyski nagrywa reklamy, audiobooki i prezentacje. Młody i świeży kobiecy głos, który doskonale sprawdzi się w scenkach i afiszach.


Pobierz demo NinyAnia
Doświadczona dziennikarka, lektora oraz prezenterka serwisów informacyjnych. Ania to ciepły i delikatny głos do reklam, prezentacji lub IVR.


Pobierz demo AniMarzena
Lektorka z bogatym doświadczeniem radiowym. Głos oryginalny – kobiecy, głęboki. Sprawdzi się w komunikatach, prezentacjach, audiobookach, IVR.


Pobierz demo MarzenyEwaEwa
Lektorka z wieloletnim doświadczeniem w reklamie. Doskonale sprawdza się w afiszach oraz scenkach. Silny głos.


Pobierz demo Ewy1Beata K
Jeden z najbardziej znanych głosów w świecie radia teraz w Banku Głosów SDPS. Beata posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z mikrofonem. Sprawdzi się w prezentacjach, scenkach oraz afiszach.


Pobierz demo Beatyola Ola L
Lektorka z wieloletnim doświadczeniem w reklamie oraz dubbingu w Banku Głosów SDPS. Doskonale sprawdza się w afiszach oraz prezentacjach.


Pobierz demo Oligdrzewiecka Gabrysia D
Prezenterka TV, lektorka i Dj’ka radiowa. Głos doskonale znany z TV  oraz radia, świetnie sprawa się w spotach oraz scenkach.


Pobierz demo Gabrysibklos Beata
Lektorka, dj-ka oraz konferansjerka. Świetnie sprawa się w  spotach oraz narracjach.


Pobierz demo Beatypkasperczak Patrycja
Z wykształcenia aktorka. Z zawodu dziennikarz, prezenter. Wieloletnie doświadczenie w pracy lektora, ciekawy głos i doskonała dykcja.


Pobierz demo PatrycjiGabrysia
Z wykształcenia aktorka, znana m.in. z Na dobre i na złe. Swoją przygodę jako voice-over zaczynała już na studiach. Wówczas współpracowała z RMF FM. Do dziś brała już udział w setkach produkcji,- głownie dubbingi. Gabi potrafi zagrać kilkadziesiąt różnych postaci. To wcale nie oznacza, że nie sprawdzi się w spotach czy narracjach. Klienci Domu Produkcyjnego SDPS cenią ją za ciepły i zdecydowany wokal.


Pobierz demo GabrysianitasAnita
Aktorka teatralna i dubbingowa,wokalistka i  lektorka od ponad 10 lat. Nagrywa liczne reklamy ogólnopolskie, regionalne, dubbing, audiobooki oraz filmy dokumentalne. Głos m.in Wedding TV.


Pobierz demo AnitymirellabMirella
Aktorka i lektorka  z  bardzo dużymi zdolnościami interpretacji. Znana z programu ” Jedynkowe Przedszkole”. Mirella to także zwyciężczyni 48  Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.


Pobierz demo MirelliRenata
Zrównoważony i optymistyczny wokal. Lata doświadczenia w pracy przed mikrofonem. Świetna dykcja.


Pobierz demo RenatyBarbara
Wieloletnie doświadczenie w pracy z mikrofonem. Miękki, zmysłowy ale przekonywujący głos, zapewnią pełne zadowolenie z produkcji.


Pobierz demo Barbary