» Bank Głosów Kobiety – II Grupa

Natalia
Świeży, młody i dziewczęcy głos o ogromnym doświadczeniu. Natalię można usłyszeć m.in w reklamach:. Ziaja, Lego, Instax, Stokrotka, 5.10.15, BIG i BIK, magazyn Press, Przekrój.


Pobierz demo Nataliimagda k Magda
Lektorka wszechstronna, która nagrywać spoty, prezentacje, audiobooki, IVR oaz filmy. Ciepły i otulający głos Magdy będzie doskonałym wyborem.


Pobierz demo MagdyJustyna
Justyna to posiadaczka młodego energicznego głosu, który potrafi być także poważny, zmysłowy, czy też dowcipny,  świetnie sprawdza się w scenkach. Od kilku lat jej głos kojarzony jest ze stacją Chillizet której był oprawą ramówkową.


Pobierz demo JustynyDaria
Ciepły, kobiecy głos. Od ponad 10 lat pracuje z mikrofonem. Daria posiada umiejętność czytania obniżonym, intrygującym tomem ale także wyższym brzmiącym bardziej dziewczęco. Dobrze czuje się w scenkach komediowych.

Pobierz demo DariiKarolina
Znany i lubiany głos. Karolina to wszechstronna lektora  o ciepłym głosie, która posiada wieloletnie doświadczenie w nagrywaniu reklam, prezentacji oraz IVR.


Pobierz demo Karolinysdps BozenFurczyk Bożena
Aktorka, lektorka o bardzo znany głosie w dubbingu. Sprawdza się w roli ciepłych mam, atrakcyjnych kobiet oraz dzieci.


Pobierz demo Bożenyarleta wieckowskaArleta
Lektorka z wieloletnim doświadczeniem, prezenterka radiowa oraz wokalistka. Arleta posiada bardzo duże możliwości interpretacji tekstu.


Pobierz demo ArletyAleksandra
Bardzo duże doświadczenie , zdobyte w radiu oraz TV. Ola posiada ogromne umiejętności interpretacji tekstu.


Pobierz demo Oli