» Bank Głosów Mężczyźni – I Grupa

Wojtek
Młody, świeży i dynamiczny głos z doświadczeniem w reklamie, audiobookach i podcastach. Wojtek doskonale sprawdzi się w radosnych afiszach oraz scenkach.


Pobierz demo DawidaDawid
Młody, dynamiczny głos o dużych możliwościach interpretacyjnych. Nagrał już setki spotów radiowych, można go usłyszeć także w licznych audiobookach.


Pobierz demo DawidaPatryk
Świeży głos męski z doświadczeniem lektorskim w reklamie. Patryk świetnie poradzi sobie w scenach gdzie trzeba wykazać się umiejętnościami aktorskimi oraz afiszach.


Pobierz demo PatrykaMichał S.
Michał to wszechstronny głos, który posiada doświadczenie w nagraniu reklam radiowych i telewizyjnych oraz prezentacji, Jeśli potrzebujesz silnego i stanowczego brzmienia to Michał będzie doskonałym wyborem.


Pobierz demo Michała S.Robert F
Lektor i prezenter radiowy z wieloletnim doświadczeniem w nagraniu reklam oraz prezentacji. Roberta codziennie można usłyszeć w reklamach na terenie kilku sieci handlowych w całym kraju


Pobierz demo RobertaHubert
Wszechstronny głos o wielu możliwościach. Hubert znany jest z licznych audiobook-ów, reklam oraz programów m.in. Focus FV, Telewizja EWTN oraz reklam Velvet i Hestia


Pobierz demo HubertaTomasz K.
Aktor teatralny i TV, lektor z 15 letnim doświadczeniem w nagrywaniu niezliczonych narracji, opowiadań, książek oraz e-learningów. Przyjemny, ciepły głos męski, który także doskonale sprawdza się także w reklamach i IVR.


Pobierz demo TomaszaPaweł
Aktor i lektor w jednej osobie. Niski głos Pawła doskonale sprawdzi się w afiszach oraz prezentacjach.


Pobierz demo PawłaKonrad
Aktor teatralny i TV, od kilku lat lektor  specjalizujący się w szkoleniach e-learningowych, reklamach radiowych i TV ciekawy nowych wyzwań.


Pobierz demo KonradaNagrania lektorskie
Karol
Świetnie czuje się w scenkach oraz produkcjach kierowanych do młodszych odbiorców. Naturalność, świeżość i dynamika to cechy głosu Karola.


Pobierz demo KarolagoldynPrzemek
Młody,energiczny ale bardzo doświadczony lektor w Banku Głosów SDPS. Przemek świetnie sprawi dziś w afiszach oraz scenkach.


Pobierz demo Przemkagadacz Krzysztof G
Jeden z najbardziej znanych głosów teraz w Banku Głosów SDPS w I gr. cenowej. Aktor i lektor. W branży  od 20 lat.
RMF, Radio ZET,  PR Trójka, TVN, TVP, Polsat, to tylko niektóre media gdzie można go usłyszeć. No i  to nazwisko samo mówi za siebie”.


Pobierz demo Krzysztofawiktorsdps Wiktor
Młody, dynamiczny głos znany z MTV, VIVA czy Radia Eska.


Pobierz demo WiktoradarekberDarek
Aktor teatralny i telewizyjny oraz lektor. Głęboki głos z wieloletnim doświadczeniem radiowym.


Pobierz demo DariuszamarekWMarek
Tego głosu nie trzeba przedstawiać. Jeden z najpopularniejszych lektorów w Polsce teraz również w Banku Głosów SDPS. Marek to doświadczony lektor w reklamie, czytaniu prezentacji oraz filmów.


Pobierz demo MarkaAndrzejAndrzej

15-letnie doświadczenie radiowe. Andrzej od wielu lat nagrywa promosy, spoty reklamowy oraz narracje. Ciekawe brzmienie, ciepły, „zamszowy”głos.


Pobierz demo Andrzejarjanus Bank GłosówRafał
15 lat doświadczenia jako lektor i producent. Lektorsko najlepiej czuje się różnego rodzaju narracjach, ale bez problemu odnajduje się w spotach radiowych i telewizyjnych.


Pobierz demo RafałaMichał C
Prezenter i lektor. Doświadczenie lektorskie zdobywał w TVN Warszawa w programie „Rytm Miasta”. Nagrywa long formy dla National Geographic i Nat Geo Wild, współpracuję również z TVP2 i programem „Pytanie na śniadanie”. Na swoim koncie ma prezentacje multimedialne, IVR i wiele innych produkcji.


Pobierz demo MichałamkreftMarek K

Lektor i producent  – ponad 6 lat doświadczenia. Głos słyszany w reklamach: Leroy Merlin, Komandor, Castorama, Intermarche, Coval. Świetnie sprawa się w scenkach.


Pobierz demo MarkaJan
Młody i dynamiczny głos lektorski z dużym doświadczeniem w reklamach lokalnych i ogólnopolskich.


Pobierz demo Jankamkucharski Mirek
Aktor, lektor z 10 letnim doświadczeniem w reklamach oraz filmach dokumentalnych i fabularnych. Był głosem Radia Plus Szczecin i zabawek EPEE. W pracy najbardziej ceni sobie prostotę i wszechstronność.


Pobierz demo Mirosławamponiedzialek Marek P
Naturalnie ciepły i miły dla ucha głos. Przed mikrofonem już prawie 10 lat. Najlepiej czuje się w spotach i scenkach.

,
Pobierz demo MarkaJerzy
Rozpoznawalny, przyjemny dla ucha głos. Doświadczony lektor w produkcjach reklamowych oraz multimediach.


Pobierz demo JerzegoKrzysztof K
Ciekawy, silny głos. Sprawdza się doskonale w narracjach.


Pobierz demo KrzysztofaRobert
Doświadczenie, umiejętności i ciekawa barwa głosu to cechy Roberta. Potrafi zinterpretować i zagrać każdy tekst. Głos sprawdza się w reklamach, narracjach i dubbingach.


Pobierz demo Roberta