» Bank Głosów Mężczyźni – II Grupa

lea Krzysztof S
Lektor z kilkuletnim doświadczeniem. Właściciel charakterystycznego niskiego głosu i niskiego tembru. Nagrywa reklamy, trailery, IVR-y w języku polskim i angielskim.


Pobierz demo KrzysztofaKonrad Ignatowski Bank GłosówKonrad
Ponad 3000 nagrań reklamowych, w każdej postaci: scenki, narracje, IVR, filmy, spoty TV.
Nagrywał m.in. W.I.T.C.H. , Mroczna Przepowiednia, Zeek i Luter. Konrad od 12 lat jest aktorem Teatru Banialuka.


Pobierz demo KonradaIZalogIrek
20 lat doświadczenie, rozpoznawalny głos. Czyta dużo filmów dokumentalnych, fabularnych oraz reklam. Cenny nabytek Banku Głosów SDPS.


Pobierz demo IrkaMarcin P
Kilkanaście lat doświadczenie w pracy lektora oraz aktora. Znany z wielu reklamy TV i radiowych oraz dubbingu. Jego dewiza ” Nie ma rzeczy nie do nagrania…”.


Pobierz demo MarcinaKrzysztof
Lektor z ogromnym doświadczenie i umiejętnościami. Krzysztof świetnie sprawdza się w spotach, narracjach oraz udźwiękowieniach. Głos brandu Złote Przeboje.


Pobierz demo KrzysztofaBłażej
Młody, świeży i dynamiczny głos. Dobrze sprawdza się w scenkach i afiszach. Potwierdzają to opinie klientów Domu Produkcyjnego SDPS. Ma na swoim koncie wiele świetnych produkcji.


Pobież demo BłażejaArtur
Lektor z ogromnym doświadczeniem.Doskonale sprawdza się w afiszach i scenkach. Świetnie czuje się także w multimediach i dubbingach. Podkłada głos w grach komputerowych m.in Rodzinka Robinsonów.Artura można usłyszeć m.in w TVN, RMF czy Radiu Zet.


Pobierz demo ArturaŁukasz W
Lektor, którego można usłyszeć w  licznych reklamach ogólnopolskich, regionalnych oraz w prezentacjach.Głos o dużych możliwościach interpretacyjnych, budzący zainteresowanie i zaufanie.


Pobierz demo ŁukaszaMarcin R
Młody obiecujący głos. Jak sam twierdzi dobrze się czuje w nietypowych produkcjach. Mimo młodego wieku Marcin ma już wiele sukcesów na swoim koncie.


Pobierz demo Marcina