Bank Głosów Mężczyźni – Ii Grupa | Dom Produkcyjny SDPS Polska. Bank Głosów, Spoty Radiowe, Udźwiękowienia, IVR. SoundProductions
 » Bank Głosów Mężczyźni – II Grupa

Sławomir
Aktor i lektor o niskim, charakterystycznym, który można usłyszeć w wielu reklamach radiowych oraz telewizyjnych.


Pobierz demo SławomiraKonrad Ignatowski Bank GłosówKonrad
Ponad 3000 nagrań reklamowych, w każdej postaci: scenki, narracje, IVR, filmy, spoty TV.
Nagrywał m.in. W.I.T.C.H. , Mroczna Przepowiednia, Zeek i Luter. Konrad od 12 lat jest aktorem Teatru Banialuka.


Pobierz demo Konradapboratynski Piotr B

Piotr nagrywa od 8 lat. Współpracuje m.in z Grupą Agory, Radiem Eska i TVP.


Pobierz demo PiotraMarcin P
Kilkanaście lat doświadczenie w pracy lektora oraz aktora. Znany z wielu reklamy TV i radiowych oraz dubbingu. Jego dewiza ” Nie ma rzeczy nie do nagrania…”.


Pobierz demo Marcinamdrozda Mateusz
Brzmi znajomo, prawda? Silny i charakterystyczny głos. Lektor o dużym doświadczeniu w radiu i TV. Doskonale sprawdza się w multimediach, narracjach czy reklamie.


Mateusz DrozdaKrzysztof
Lektor z ogromnym doświadczenie i umiejętnościami. Krzysztof świetnie sprawdza się w spotach, narracjach oraz udźwiękowieniach. Głos brandu Złote Przeboje.


Pobierz demo KrzysztofaBłażej
Młody, świeży i dynamiczny głos. Dobrze sprawdza się w scenkach i afiszach. Potwierdzają to opinie klientów Domu Produkcyjnego SDPS. Ma na swoim koncie wiele świetnych produkcji.


Pobież demo BłażejaArtur
Lektor z ogromnym doświadczeniem.Doskonale sprawdza się w afiszach i scenkach. Świetnie czuje się także w multimediach i dubbingach. Podkłada głos w grach komputerowych m.in Rodzinka Robinsonów.Artura można usłyszeć m.in w TVN, RMF czy Radiu Zet.


Pobierz demo ArturaŁukasz W
Lektor, którego można usłyszeć w  licznych reklamach ogólnopolskich, regionalnych oraz w prezentacjach.Głos o dużych możliwościach interpretacyjnych, budzący zainteresowanie i zaufanie.


Pobierz demo ŁukaszaDarek
Silny, męski głos. Darek doskonale radzi sobie w każdej formie reklamy oraz prezentacjach.  Słychać go m.in. w Discovery

Pobierz demo DarkaMarcin R
Młody obiecujący głos. Jak sam twierdzi dobrze się czuje w nietypowych produkcjach. Mimo młodego wieku Marcin ma już wiele sukcesów na swoim koncie.


Pobierz demo Marcina